Gwendoline Chrisite w netflixowym „Sandmanie”?

Gwiazda Gry o Tron i Gwiezdnych Wojen, aktorka Gwendoline Christie, dołączyła do obsady serialowej adaptacji komiksów Sandman od Netflixa.

Jak donoszą portale, Christie będzie częścią oczekiwanego projektu, jednak nie wiemy jeszcze, w jaką rolę ma się wcielić. Warto wspomnieć, że aktorka ostatnio pracowała z Neilem Gaimanem – twórcą komiksów The Sandman – nad radiową adaptacją jego powieści The Sleeper and the Spindle.

Netflixowy serial The Sandman skupi się na Morfeuszu, strażniku snów. W roli głównej wystąpi najprawdopodobniej Tom Sturridge – informacje te ujrzały światło dzienne we wrześniu zeszłego roku, jednak do dziś nie ogłoszono jeszcze oficjalnej obsady.

Produkcja miała ruszyć już w kwietniu 2020, ale w związku z wybuchem pandemii koronawirusa na świecie, prace wstrzymano. Zdjęcia rozpoczęto w październiku w Wielkiej Brytanii, a Neil Gaiman niejednokrotnie obiecywał aktualizacje co do castingu.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu