„Pokémon Horyzonty: Seria” już na platformie Netflix!

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że już dziś rozpocznie się w Polsce emisja długo oczekiwanego serialu Pokémon Horyzonty: Seria, wyłącznie na platformie Netflix. 

Pokémon Horyzonty: Seria ma swoją premierę już dziś na platformie Netflix 7 marca 2024 roku – Firma Pokémon Company International ogłosiła, że już dziś rozpocznie się w Polsce emisja długo oczekiwanego serialu Pokémon Horyzonty: Seria, wyłącznie na platformie Netflix.

Śledząc nieznaną nigdy dotąd historię, fani będą towarzyszyć dwójce bohaterów – Liko i Royowi oraz ich Pokémonom-partnerom, Sprigatito i Fuecoco, gdy wyruszą oni na pełne akcji przygody, spotkają sympatyczne postaci, takie jak Friede i Kapitan Pikachu, a także odkryją tajemnice świata Pokémonów.

Streszczenie Pokémon Horyzonty: Seria

W szerokim świecie Pokémonów rozpoczyna się nowa przygoda! Po przybyciu do Akademii Indigo, dziewczyna o imieniu Liko otrzymuje swojego pierwszego Pokémona-partnera – Sprigatito. Wkrótce okazuje się jednak, że jest ścigana przez Pionierów, tajemniczą grupę zdeterminowaną, by przechwycić jej naszyjnik. Liko nie jest jednak sama, ponieważ Friede, Kapitan Pikachu oraz inni Wojownicy Elektroakcji oferują jej ochronę na pokładzie swojego statku powietrznego. W tym samym czasie chłopak o imieniu Roy marzy, by zostać Trenerem Pokémonów, nieświadomy tajemnicy, jakie skrywa posiadany przez niego Starożytny Poké Ball. Co odkryją Liko, Roy i Wojownicy Elektroakcji, gdy rozpoczną podróż ku nowym horyzontom?

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu