Wydarzenia

Wydarzenia
W

Relacja z Festiwalu Starfest

Falkon, czyli jedna z największych imprez okołofantastycznych, odbywał się w Lublinie od 2000 roku. Ostatnia edycja miała miejsce trzy lata temu. Hala lubelskich targów dość długo była wyłączona z normalnej pracy. Jednak w tym roku to się zmieniło i w końcu miłośnicy fantastyki mogli spotkać się w Kozim Grodzie, ale na nieco innej imprezie, czyli Starfest.

Święto graczy — reportaż z PGA 2022

Poznań Game Arena — największe w tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej, organizowane dla branży oraz fanów posiadają ponad piętnastoletnią historię. W tym roku między szóstym a dziewiątym października mieliśmy okazję uczestniczyć w szesnastej już edycji tego wydarzenia.

Hikari 2022 – relacja z wydarzenia

Spotkania Mangowe były nieodzownym elementem poznańskich sobót przez wiele, wiele lat i z mimowolnym uśmiechem wspominam czasy, gdy i ja stanowiłam ich część. Tym bardziej cieszę się, że pojawiłam się na Hikari Festiwal i mogłam ponownie poczuć tę atmosferę wspólnoty, w której różnorodność wpływa na poczucie jedności.

Obraz życia w krzywym zwierciadle. „Backdoor. Wyjście awaryjne” – recenzja dwóch odcinków serialu

Backdoor. Wyjście awaryjne przenosi humor na całkowicie inny poziom.

10.10. Dzień Gier Planszowych 2021

Zapraszamy wszystkich na świętowanie. Dzień Gier Planszowych już 10 października 2021.

PortalCon 13 – podsumowanie zapowiedzi wydawniczych Portal Games

13. edycja PortalConu za nami. To wirtualne wydarzenie przyprawiło nas, graczy, o szybsze bicie serca. Ignacy Trzewiczek przedstawił bowiem plany wydawnicze na 2021 rok. Prezentacja podzielona była na dwie części. W porannej pokazano gry,...