Gry wideoRecenzje

Recenzje
R

Farmerem być. „Farm Manager 2022” – recenzja gry

„Farm Manager 2022” to przyzwoita ekonomiczna strategia rolnicza, choć lepiej sprawdziłaby się na pecetach.

Zostań potentatem wiertniczym. „Drill Deal – Oil Tycoon” – recenzja gry

„Drill Deal – Oil Tycoon” to gierka dla zatwardziałych strategów. Zachwyca wyglądem oraz udźwiękowieniem, a także bardzo rozbudowanymi światami. Mnie osobiście tytuł ten nie podpasował, bo za mało się tu działo i za wolno. Ale nie twierdzę, że to zła gra, bowiem na każdym kroku widać, z jaką starannością została stworzona. 

Dziewczynka, która kochała robić zdjęcia. „Martha is dead” — recenzja gry

„Martha is dead” to thriller psychologiczny, w którym do końca nie wiemy co jest prawdą, a co wyobraźnią szalonego umysłu.

Cóż za urocza apokalipsa. „No Place like Home” – recenzja gry

„No Place like Home” to symulator z elementami eksploracji terenu oraz prowadzenia farmy, w którym wcielamy się w postać Ellen. Ta urocza gra oczarowuje grafiką, skłania do przemyśleń i pozwala się zrelaksować.

Dzień dobry Night City! „Cyberpunk 2077” – recenzja gry po patchu 1.5

Cyberpunk 2077 nie miał najłatwiejszego startu, nie trzeba o tym przypominać. Jednakże od premiery minęło już blisko półtora roku, a w tym czasie tytuł dostał sporo łatek i aktualizacji. Ostatnia, oznaczona numerem 1.5, wprowadza możliwość gry na konsolach nowej generacji. Czy będzie lepsza okazja, by spojrzeć na najnowsze dzieło CD Projektu świeżym okiem i porozmawiać troszkę o dolegliwościach, które wciąż je trapią?