FilmyRecenzje

Recenzje
R

Polskie kino ekologiczne. „Pani Basia” – recenzja filmu

Choć w przeszłości z kinem ekologicznym nie miałam styczności, to film przypadł mi do gustu. Paweł Deląg stworzył niezłą produkcję, która nie tyle edukuje co uświadamia – pokazuje, że każdy z nas może znaleźć się w sytuacji tytułowej pani Basi. 

Mężczyźni nie są prości. „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – recenzja filmu

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach rozczarowało mnie odrobinę, zachwyciło bardzo, dało nadzieję, rozbawiło oraz wzruszyło. To chyba idealnie pokazuje, że nie można obok tego tytuły przejść obojętnie.

Podążając za nicią przeznaczenia. „Wiking” — recenzja filmu

Świetna gra aktorska, dopracowany scenariusz, niesamowite zdjęcia oraz ciekawa historia o zemście i przeznaczeniu. Film zdecydowanie warty obejrzenia, bo żadna minuta nie jest zmarnowana.

Własna wizja. „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” – recenzja filmu

To naprawdę dobry film o superbohaterach, trzymający w napięciu, pomimo że wiemy, jak potoczą się wątki niektórych postaci. Tak wiele dodanych scen pogłębiających relacje oraz głębię bohaterów sprawia, że seans jest bardzo przyjemny. Czyniąc seans intymnym doświadczeniem, pomimo tych wszystkich zachwytów nie można jednak też być ślepym na wady. Scenariusz nie zachwyca, a relacje między postaciami lepiej zarysowane, a warstwa wizualna dopracowana.