Gry

Gry
G

Małe, wielkie problemy w Gotham. „Batman: Wszyscy Kłamią” – recenzja gry planszowej

„Wszyscy Kłamią” to pudełko pełne zmarnowanego potencjału. Niesamowicie spłycone mechaniki, znane z oficjalnego „Detektywa”.

Wszystkie kolory tęczy

Ponownie rozpoczął się Miesiąc Dumy, czyli czas, kiedy spora część świata nabiera kolorów tęczy i upamiętnia wydarzenia z nowojorskiego klubu Stonewall. Czerwiec to też okres, w którym obserwujemy – zarówno w popkulturze, jak i poza nią – wzmożoną aktywność ludzi zastanawiających się, po co właściwie jest to wszystko– i czemu, skoro osoby spod parasola LGBTQIA+ mogą czuć się dumne ze swojej orientacji, te heteroseksualne nie mają takiej opcji. Tekstów wyłącznie o popkulturze i różnych aspektach reprezentacji znajdziecie w tym miesiącu na Popbookowniku sporo. Z tego powodu ja skupię się raczej na odpowiedzi na postawione wcześniej pytanie i odrobinie historii. Ale wzmianek o książkach, filmach czy bohaterach też nie zabraknie!

Goferki, mordeczko. „Stranger Things: Atak łupieżcy umysłów” – recenzja gry

Lekka i przyjemna gra. Idealna dla towarzystwa, które lubi kłamać i „Stranger Things”.

Drugi etat, w smarze po łokcie. „Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2” – recenzja gry

„Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2” to przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu, zwłaszcza dla fanów motoryzacji. Mnogość opcji zabawy i dobrze oddane realia pracy w warsztacie pozwalają nawet nieopierzonym mechanikom naprawić swoje pierwsze auto. Produkcja niestety nie ustrzegła się pewnych potknięć i niekonsekwencji, które osobom niezapoznanym z gatunkiem mogą napsuć sporo nerwów

Hit z Kraju Kwitnącej Wiśni? „Dynasty Warriors 9 Empires” – recenzja gry

Szkoda czasu na naukę wszelkich mechanik, acz miło poznaje się alternatywną rzeczywistość historii Japonii z XIV wieku, przedstawioną, po raz kolejny, w tym schemacie. Można z gry czerpać masę przyjemności, jednak łatwiej ją znienawidzić.

Farmerem być. „Farm Manager 2022” – recenzja gry

„Farm Manager 2022” to przyzwoita ekonomiczna strategia rolnicza, choć lepiej sprawdziłaby się na pecetach.