„Fallout” – Prime Video przedstawia oficjalny zwiastun serialu

Prime Video publikuje oficjalny zwiastun do nowego, postapokaliptycznego serialu Fallout, opartego na popularnej, retrofuturystycznej serii gier wideo.

Pełen charakterystycznego, czarnego humoru trailer przedstawia rozbudowany świat gry, w którym mieszkanka schronu, Lucy (Ella Purnell) stara się przeżyć w niebezpiecznym i skażonym świecie. W zwiastunie pojawiają się także postaci Moldavery (Sarita Choudhury) oraz Ma June (Dale Dickey). Ośmioodcinkowy serial będzie w całości dostępny na Prime Video od 11 kwietnia w 240 krajach na świecie.

Serial Fallout powstał na podstawie jednej z najpopularniejszych serii gier wideo wszech czasów. Opowiada historię o życiu w postapokaliptycznym Los Angeles, w którym 200. lat po zagładzie nuklearnej, ludzie zmuszeni są do zamieszkania w luksusowych, podziemnych bunkrach, aby chronić się przed promieniowaniem, mutantami oraz niebezpiecznymi bandytami. W takich warunkach bohaterowie muszą nauczyć się żyć w bardzo złożonym i brutalnym świecie.
Lucy to pełna optymizmu mieszkanka schronu, którą charakteryzuje typowy, amerykański duch działania. Jej spokojna natura i idealistyczne podejście do życia zostaje wystawione na próbę, kiedy musi opuścić schron, aby ratować swojego ojca. Maximus, młody żołnierz, który awansuje w militarnej frakcji Brotherhood of Steel, robi wszystko, aby realizować cele Bractwa mające przywrócić prawo i porządku na pustkowiach. Natomiast, Ghulem to moralnie dwuznaczny łowca nagród, który wciąż nosi w sobie 200-letnią historię postnuklearnego świata.
ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu