Pierwszy trailer serialu „Pan i Pani Smith”

Nadciąga serialowa wersja filmu Pan i Pani Smith z 2005 roku w którym dwójka aktorów uznawana za jednych z najpiękniejszych ludzi na świecie – Brad Pitt i Angelina Jolie – gra małżeństwo niezdające sobie sprawy z tego, że oboje są tajnymi agentami. Owa nieświadomość trwa dopóki nie zostają wynajęci do zlikwidowania siebie nawzajem.

Sam film największą sławę zyskał nie dzięki intrygującej fabule a bardziej dzięki temu, co wydarzyło się podczas jego produkcji:  odtwórcy głównych ról Jolie i Pitt wdali się w romans. Przez kilka lat byli oni jedną z ulubiony par a o ślubie pisano i mówiono wszędzie. Tak samo zresztą jak o rozwodzie. Jednak w momencie premiery filmu najlepszą strategią marketingową była historia o miłości jaka zrodziła się między tą dwójką uwieczniona na ekranie, dzięki której, Pan i Pani  Smith stali się hitem i zarobili na całym świecie prawie pół miliarda dolarów.

Co to oznacza dla nowej, telewizyjnej wersji tej historii z Donaldem Gloverem i Mayą Erskine w rolach granych wcześniej przez Pitta i Jolie? Trudno powiedzieć, zwłaszcza, że tym razem koncepcja jest nieco inna – zamiast pary, która dowiaduje się o tajnej tożsamości swoich małżonków, dwójka nieznajomych zostaje dobrana w parę mającą  przyjąć tożsamość małżeństwa w ramach pracy szpiegowskiej. Napięcie między nimi nie będzie więc wynikać z zaskoczenia, gdy prawda wyjdzie na jaw, ale z niepewności, czy uda im się dokonać wspólnego oszustwa.

Serial został pierwotnie zapowiedziany z Gloverem u boku Phoebe Waller-Bridge, ale ostatecznie opuściła ona projekt i została zastąpiona przez Maye Erskine. 

.

Oto oficjalne streszczenie serialu:

W tej wersji Pan i Pani Smith dwójka samotnych nieznajomych dostaje pracę w tajemniczej agencji, która oferuje im wspaniałe życie szpiega w bogactwie, podróżach po świecie i wymarzone mieszkanie kamienicy na Manhattanie. Haczyk? Nowa tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako państwo John i Jane Smith. Teraz John i Jane, będący w związku małżeńskim, co tydzień podejmują ryzykowną misję, jednocześnie mierząc się z co rusz to nowym problemem w związku. Ich złożona historia staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy zaczyna się między nimi rodzić prawdziwe uczucie. W głowie zaś pojawia się pytanie:  Co jest bardziej ryzykowne: szpiegostwo czy małżeństwo?

Premiera Mr. & Mrs. Smith zaplanowana jest na 2 lutego w Prime Video; wszystkie osiem odcinków pojawi się na platformie streamingowej tego samego dnia.Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu