Wygraj grę karcianą „Podziel to!” [ZAKOŃCZONY]

-

Mamy dla was wakacyjny konkurs. Do wygrania karciana gra Podziel to! od wydawnictwa Muduko, która zmieści się do niemalże każdego plecaka. Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wygraj grę karcianą „Podziel to!” [ZAKOŃCZONY]Podziel to! to taktyczna gra karciana, w której liczy się spryt, blef i umiejętność obserwacji. Podziel karty, wybierz jedną ze stref i spróbuj zebrać jak najlepsze zestawy kart. Ale pamiętaj: inni gracze też mają na nie ochotę. Czy zdołasz ich przechytrzyć i zdobyć jak najwięcej punktów?

Opis pochodzi ze strony wydawcy.


Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Muduko, mamy dla was egzemplarz gry planszowej Podziel to.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiecie na zadanie konkursowe:

Pokaż nam swoją ulubioną grę karcianą – może oto być zdjęcie, kolaż, rysunek – co przyjdzie Ci do głowy! krótko napisz dlaczego właśnie ta gra jest dla ciebie najlepsza.

Wygrywa najbardziej kreatywne zgłoszenie, które po rozstrzygnięciu konkursu zostanie opublikowane w tym wpisie, bez podawania danych autora.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@popbookownik.pl w wiadomości e-mailowej zatytułowanej: PODZIEL.

Autor zwycięskiego zgłoszenia otrzyma egzemplarz gry karcianej Podziel to!. Na wasze zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2023, do godziny 23:59.

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem, co stanowi warunek wzięcia udziału w konkursie.


ZWYCIĘSKIE ZGŁOSZENIE

Mam wiele gier karcianych, ale czy można wskazać jedną jedyną? Nie. Jest ich zbyt dużo i są bardzo dobre, dlatego nie ma tej jednej wyjątkowej gry. Oboje z mężem uwielbiamy karcianki, zwłaszcza te pojedynkowe, takie jak Hero Realms w świecie fantasy czy Star Realms w kosmosie. Ale nie pogardzimy też walką na polanie w grze Spór o bór. A gdy siadamy wieczorem po ciężkim dniu i dużym poziomie hałasu, który pochodzi od naszych synków lubimy zasiąść przy grze Sen – gdzie w ciszy i skupieniu staramy się zapamiętać nasze zakryte karty…dopóki ktoś głośno nie powie POBUDKA! 🙂

Wygraj grę karcianą „Podziel to!” [ZAKOŃCZONY]


REGULAMIN
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagrody Wydawnictwo Muduko.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 31 sierpnia 2023 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz wysłanie wiadomości e-mail o tytule PODZIEL, na adres konkurs@popbookownik.pl, zawierającą odpowiedź na zadane w niniejszym poście pytanie, a także świadomą akceptację niniejszego regulaminu, będącą jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: „Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem zgłoszenia pod uwagę.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze jedną najciekawszą według niego. Autorowi wybranego zgłoszenia e-mailowego zostanie wręczona nagroda w postaci jednego egzemplarza gry karcianej Podziel to!.
 9. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej e-mailowo w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu – otrzyma on wiadomość z adresu konkurs@popbookownik.pl, będącą odpowiedzią na jego zgłoszenie konkursowe.
 10. Akceptując niniejszy regulamin, uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na anonimową, bez podawania danych osobowych autora zgłoszenia, publikację zgłoszenia w przypadku wygranej.
 11. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzcę do Organizatora.
 12. W przypadku niepodania przez Zwycięzcę danych potrzebnych do wysyłki nagrody w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników nagroda dla niego przepada
 13. Nagrody stanowią: 1 x gra Podziel to!.
 14. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 15. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, wysłać e-mailowo tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 16. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez Zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Informacje te powinny zostać wysłane e-mailowo na adres konkurs@popbookownik.pl, w odpowiedzi na otrzymaną wcześniej od Organizatora wiadomość e-mail informującą o zwycięstwie. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 17. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 18. Organizator nie będzie udostępniał danych osobowych i adresowych osobom trzecim ani wykorzystywał ich w żaden inny sposób niezwiązany z wysyłką nagrody.
 19. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 20. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe Zwycięzcy.
 21. Zanim nastąpi usunięcie danych wskazanych w punkcie 15 niniejszego regulaminu, Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych ze skrzynki e-mailowej Organizatora, na których te dane są przechowywane. W tym celu należy wysłać e-mail na adres konkurs@popbookownik.pl. Jeśli żądanie wpłynie na e-mailową skrzynkę odbiorczą Organizatora przed wysyłką nagrody, dane zostaną niezwłocznie usunięte, co uniemożliwi wysyłkę nagrody – w związku z tym Zwycięzca, wysyłając na wskazany w tym punkcie adres e-mail żądanie usunięcia danych, zrzeka się nagrody. Nagroda zostanie przekazana innemu Uczestnikowi konkursu, którego zgłoszenie Organizator oceni jako kolejne najciekawsze.
 22. Dane określone w punkcie 15. niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, w konkursowych zgłoszeniach e-mailowych, wspomnianych w punkcie 6. niniejszego regulaminu i wysłanych na adres konkurs@popbookownik.pl, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 23. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 24. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni roboczych.
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu