„Oni” nadchodzą. Netflix opublikował drugi zwiastun serialu „Problem trzech ciał”

Netflix opublikował drugi zwiastun oraz plakat do Problemu trzech ciał – thrillera sci-fi od twórców Gry o Tron Prawdziwej krwi.

Decyzja młodej kobiety w Chinach w latach 60. XX wieku odbija się echem w przestrzeni i czasie aż po dzień dzisiejszy. Kiedy prawa natury w niewytłumaczalny sposób ujawniają się na ich oczach, zgrana grupa genialnych naukowców łączy siły z niesztampowym detektywem, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.

Zwiastun Problemu trzech ciał został premierowo zaprezentowany na targach CES 2024. Obecni na wydarzeniu David Benioff, D.B. Weiss i Alexander Woo przenieśli uczestników do tajemniczego i immersyjnego świata serialu pokazując, że przed nami rodzaj produkcji, jakiej świat jeszcze nie widział.

Premiera 21 marca.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu