„Heart of Stone” z Gal Gadot zobaczymy jednak na Netflixie!

Netflix wygrał walkę o prawa do światowej dystrybucji thrillera Heart of Stone stworzonego przez studio Skydance Media, ze znaną z Wonder Woman Gal Gadot w roli głównej. 

Scenariusz do filmu stworzy Greg Rucka, który niedawno zadebiutował jako scenarzysta  popularnej adaptacji powieści graficznej graficznej The Old Guard. Szczegóły fabularne projektu wciąż są dopracowywane. Niektóre źródła podają, że Heart of Stone będzie thrillerem, podobnym do Mission Impossible i Jamesa Bonda.

Tytuł wyreżyseruje Tom Harper.  W stworzeniu całości pomogą David Ellison, Dana Goldberg i Don Granger ze Skydance Media, a także Gadot i jej produkcyjni partnerzy, Jaron Varsano, Bonnie Curtis i Julie Lynn.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Popularne w tym tygodniu