Remaster gry „NIeR Replicant ver.1.22474487139” zostanie wydany przez Cenegę

NIeR Replicant ver.1.22474487139 – odświeżona wersja gry z 2010 r. trafiła do planu wydawniczego firmy Cenega. Oryginalnie tytuł był dostępny jedynie w Japonii.

NIeR Replicant to jedyna w swoim rodzaju historia, poprzedzająca wydarzenia z uznanej przez krytyków gry NieR:Automata. Pierwotnie została wydana tylko na rynek japoński w 2010 r.

Dzięki wysiłkowi reżysera Yoko Taro, kompozytora Keichi Okabe i producenta Yosuke Saito, którzy pracowali przy NieR:Automata już 23 kwietnia 2021 r. zostanie wzbogacona o odświeżoną szatę graficzną, dodatkowe postacie, wątki i zakończenia i ukaże się na konsole PlayStation 4, Xbox One/Xbox Series X oraz komputery osobiste w japońsko-angielskiej wersji językowej.​ W Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech tytuł zostanie wydany przez oficjalnego partnera firmy Square Enix, firmę Cenega.

Protagonistą jest miły, młody mężczyzna Nier, mieszkający w odległej wiosce. Aby ocalić swoją siostrę Yonah, która zapadła na śmiertelną chorobę – Black Scrawl, bohater wraz z dziwną, gadającą księgą – Grimoire Weiss, wyrusza w podróż w poszukiwaniu zapieczętowanych wersów.

W dalekiej przyszłości nad ludzkością wisi widmo zagłady.
Mroczna i śmiertelna choroba oraz dziwaczne bestie zagrażają światu.
Młody chłopiec o gołębim sercu składa siostrze obietnice.
Tysiącletnie kłamstwo, które przetrwa wieczność…

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu