Bez kategorii

Bez kategorii
B

Niedoceniany smoczy świat Knaaka

Za co kochamy fantastykę? Za wymyślne, dające możliwość odrealnienia, odpoczynku od rzeczywistości opowieści? Zapewne tak. Za, w różnym stopniu, ale jednak, szablonowe postacie? Choć większość się do tego nie przyzna… również tak. Ale najważniejsza, najbardziej ceniona i pomagająca skryć się przed szarością dnia codziennego cecha książek z tego gatunku to… wykreowane przez autorów niesamowite, tajemnicze i często niebezpieczne, nieznane nam, czytelnikom, światy.

„Road 96″ na konsolach PlayStation i Xbox już 14 kwietnia!

Na wczorajszej gali rozdania Pégases Awards Road 96 otrzymał statuetki aż w pięciu kategoriach

,,Outward: Definitive Edition” już wkrótce na PS5 oraz Xbox Series S|X!

Outward, RPG z otwartym światem oparte na eksploracji bezwzględnego i ogromnego świata Aurai samotnie lub ze znajomym, wkrótce nadejdzie na platformy PS5, Xbox Series S|X oraz PC, jako Outward: Definitive Edition.

Dziś premiera gry ,,WWE 2K22″

Gra WWE 2K22 dostępna jest do kupienia w dwóch edycjach - Standard Edition i Deluxe Edition.

Florence Pugh jako jedna z ważniejszych postaci „Diuna: part 2”

Trwają rozmowy, by nominowana do Oscara Florence Pugh (Little Women, Black Widow, Midsommar) dołączyła do załogi sequlu nominowanego do Oscara filmu sci-fi Denisa Villeneuve'a Dune: Part 2. Pugh dołączyłaby do powracających członków obsady takich...

„Drill Deal – Oil Tycoon” zadebiutuje na PC już 9 marca

Już 9 marca br. na PC zadebiutuje Drill Deal – Oil Tycoon, nowa strategia ekonomiczna, w której gracz zarządza platformą wiertniczą i buduje wydobywczą potęgę. Tytuł oferuje m.in. zróżnicowaną rozgrywkę, humorystyczny klimat oraz uroczą grafikę wokselową. W ciągu kilku kolejnych miesięcy Drill Deal – Oil Tycoon ma trafić też na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.