Twórca „Johna Wicka” stworzy serial „Dungeons & Dragons”

W trakcie produkcji jest jeszcze filmowy reboot Dungeons & Dragons, ale jak donosi THR, uniwersum zostanie rozszerzone również na szklane ekrany.

Nowy serial D&D już jest w trakcie kręcenia, a scenarzystą obrazu został Derek Kolstad – wcześniej tworzący Johna Wicka.

Źródła niestety nie wspominają, czy nadchodząca produkcja będzie miała coś wspólnego z filmem, którego premierę zaplanowano na 2022 roku, jednak istnieje dużo prawdopodobieństwo, iż oba twory będą powiązane. Reżyserią rebootu zajmują się John Francis Daley i Jonathan Goldstein.

To jednak nie koniec ciekawostek, bowiem THR donosi, że eOne, które tworzy serial we współpracy z Hasbro, szuka obecnie kolejnych scenarzystów „do rozwijania różnych projektów” mających miejsce właśnie w uniwersum Dungeons & Dragons. Czy planowane są kolejne obrazy? Nie wiadomo.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu