Zwiastun dokumentu „Night Stalker: The Hunt For a Serial Killer”

Tym razem Netflix ma dla nas propozycję dokumentarną. Właśnie zaprezentowano zwiastun nowej produkcji platformy, nie jest to jednak film aktorki, a obraz opowiadający o seryjnych mordercach.

Tytułów o szaleńcach nigdy dość. 13 stycznia 2021 roku swoją premierę będzie miał kolejny serial dokumentalny opowiadający właśnie o nich pod tytułem Night Stalker: The Hunt For a Serial Killer. Produkcja będzie się składała z czterech części. Głównym bohaterem opowieści będzie Richard Ramirez zwany Nocnym Prześladowcą. Morderca zabił czternaście osób. Ramirez działał przeważnie w okolicach słonecznego Los Angeles.

Night Stalker: The Hunt For a Serial Killer opowiada nam jego historię. Pokazuje, jak wyglądał pościg za mordercą, w produkcji pojawią się materiały archiwalne i wywiady. Za reżyserię obrazu odpowiada Tiller Russell.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu