Nowe aktorki w obsadzie „Lucyfera”

O tym serialu można by sporo pisać. Sama jego droga, jak produkcji, jest dość burzliwa i ma swoje lepsze i gorsze momenty. Został anulowany, wykupiony, trafił na Netflixa, gdzie cieszy się sporym zainteresowaniem. A niebawem pojawią się jego nowe odcinki. Lucyfer powraca!

A to oznacza pewne zmiany w obsadzie. Pojawią się nowe postaci. Wiadomo już o dwóch nowych aktorkach, które dołączą do obsady produkcji. O kim mowa?

Pierwszą z nich jest znana z filmów o Deadpoolu Brianna Hildebrand, a drugą aktorka, która pojawiła się chociażby w Wielkich kłamstewkach – Merrin Dungey. Pierwsza zagra zbuntowanego i niepokornego anioła o imieniu Rory. Anielica ma zamiar iść w ślady Lucyfera. W pewnym momencie okaże się jednak, że Lucyfer nie jest tak zły, jak myślała dziewczyna.

Merrin wcieli się w postać policjantki, dość ambitnej i pracowitej, o imieniu Sonya. Ją i Amenadiela połączy silna więź.

GrafikaNetflix
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu