Tommy Lee i Pamela Anderson bohaterami serialu

To musiało kiedyś nastąpić. W dobie realizowania tak dużej liczby produkcji twórcy szukają inspiracji w różnych miejscach. Nic więc dziwnego, że ich oczy zwróciły się w kierunku tej właśnie pary. Ich relacje były burzliwe. Ale czy to dobry materiał na serial?

Najwyraźniej tak. Tommy Lee i Pamela Anderson doczekają się swojego serialu, który wyprodukuje Hulu. Znaleziono już nawet osoby, które wcielą się w tę dwójkę. Na kogo padł wybór? W amerykańskiego perkusistę wcieli się znany z roli Zimowego Żołnierza Sebastian Stan, a Pamelę zagra aktorka z Kopciuszka – Lily James.

Co sądzicie o tych wyborach?

Za scenariusz odpowiada Rob Siegel, a reżyserię Craig Gillespie. Tytuł roboczy serialu brzmi obecnie Pam&Tommy i, jak można się domyślić, będzie bazował na historii wspólnego życia Anderson i Lee. Ma on liczyć osiem epizodów. Wiadomo, że w serialu obok Sebastiana i Lily wystąpi również Seth Rogen.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu