„Lucyfer” — Netflix zapowiedział premierę 6 sezonu

Lucyfer to jeden z najpopularniejszych seriali dostępnych na Netfliksie. Dlatego podczas tegorocznej edycji ComicCon ujawniono datę premiery ostatniego sezonu.

Podczas specjalnego panelu na wirtualnym ComicCon 2021, Netflix ujawnił, iż ostatni, szósty sezon Lucyfera zadebiutuje już 10 września tego roku.

Niestety na razie nie podano konkretnych informacji na temat fabuły, aczkolwiek Tom Ellis udostępnił na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie z planu.

Jedyne co aktualnie zostało potwierdzone to, że będzie to definitywne pożegnanie z bohaterami serialu. Natomiast sama zapowiedź premiery w rzeczywistości jest kompilacją scen ze wszystkich sezonów.

To jest to, Ostatni sezon Lucyfera…tym razem naprawdę. W końcu wszystkie złe rzeczy muszą się kiedyś skończyć. Sam Diabeł stał się Bogiem…no prawie. Dlaczego się waha? Co zrobi, kiedy świat bez Boga zacznie się rozpadać? Dołączcie razem z nami do słodko-gorzkiego pożegnania z Lucyferem, Chloe, Amenadiela, Maze, Lindą, Elli i Danem. Przynieście chusteczki.

ŹródłoTVInsider
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu