Teaser nowego sezonu serialu „Ty”

Ten serial stał się jednym z najczęściej oglądanych na platformie Netflix. Głównym bohaterem produkcji jest Joe Goldberg, który ma pewien spory problem. Lepiej nie znaleźć się na jego miłosnej liście, bo może się to źle skończyć. 

Pierwszy sezon produkcji był nieco lepszy niż drugi, choć i ten trzymał poziom. Od jakiegoś czasu wiadomo, że Netflix tworzy trzecią odsłonę tytułu. Wiadomo, że w nowych odcinkach pojawią się: Penn Badgley, Victoria Pedretti, Shalita Grant, Travis Van Winkle, Saffron Burrows, Tati Gabrielle, and Dylan Arnold. The new season will also feature a new set of recurring stars including Scott Speedman, Michaela McManus, Shanno Chan-Kent, Ben Mehl, Christopher O’Shea, Christopher Sean, Bryan Safi, Mackenzie Astin, Ayelet Zurer, Jack Fisher, Mauricio Lara.

Wiadomo jeszcze jedną rzecz, Netflix przedstawił teaser trzeciego sezony, tym samym ujawniając datę jego premiery. Kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków? Już niebawem, bo 15 października. 

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu