Zobaczymy Chrisa Evansa i Scarlett Johansson w nowym serialu „Ghosted” od Apple!

Czarna Wdowa i Kapitan Ameryka w produkcji od nadgryzionego Jabłka? Co z tego wyjdzie? 

Jak dowiedział się serwis Deadlinepara aktorów znanych z sześciu produkcji filmowych Marvela, jest na zaawansowanym etapie omawiania warunków nowego projektu.

Ghosted napisali Paul Wernick i Rhett Reese, (panowie odpowiedzialni za takie produkcje, jak Deadpool i Zombieland), którzy z powodzeniem przedstawili projekt Skydance.

Jednak na chwilę obecną fabuła i inne informacje na temat nadchodzącego filmu, nie są znane. W tej kwestii pozostaje czekać na więcej informacji.

Jest to ostatnia współpraca Evansa z Apple po tym, jak wystąpił w zeszłorocznej serii Defending Jacob, a nadchodzący film będzie pierwszym filmem Johansson ze usługą streamingową. Warto też dodać, że Evans niedawno zakończył produkcję nadchodzącego filmu akcji The Gray Man dla platformy Netflix.

Johansson ostatnio zagrała w jej ostatnim filmie MCU jako Natasha Romanoff/Black Widow. Obecnie jest w sporze prawnym z Disneyem po tym, aktorka postanowiła pozwać ich w związku z dystrybucją Black Widow w Disney+. Obecnie kręci w Hiszpanii najnowszy film od Wesa Andersona.

ŹródłoComingsoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu