Po raz kolejny udowodnią, że są niezniszczalni

Lionsgate i Millennium Media ponownie jednoczą się przy filmie z cyklu Niezniszczalni, po raz kolejny na ekranach zobaczymy najlepsze gwiazdy akcji na świecie w jednym filmie.

Jason Statham (Wrath of Man, F9), Dolph Lundgren (Creed II), Randy Couture (Blowback) i Sylvester Stallone (The Suicide Squad) powtórzą swoje role jako Lee Christmas, Gunner Jensen, Toll Road i Barney Ross. Ponadto obsada powiększy się o  Curtisa „50 Cent” Jacksona (Power), Megan Fox (Till Death) i Tonyego Jaa (Monster Hunter) którzy dołączą do projektu.

Produkcja filmu rozpocznie się jesienią tego roku, a reżyseruje go Scott Waugh (Need for Speed) na podstawie scenariusza Spensera Cohena ze zmianami Maxa Adamsa i Johna Josepha Connolly’ego.

Jason Constantine, prezes ds. zakupów i koprodukcji w Lionsgate Motion Picture Group powiedział:

„Cieszymy się, że możemy współpracować z naszymi przyjaciółmi z Millennium Media przy kolejnej odsłonie serii Niezniszczalni. Fajnie jest zebrać te gwiazdy razem w filmie akcji bez żadnych ograniczeń. Nowy film podniesie stawkę i będzie największą, najgorszą przygodą w historii”.

„Niezniszczalni powracają i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani wprowadzeniem tego pełnego gwiazd i akcji filmu na duży ekran z Lionsgate, który jest z nami od początku powstania tej serii. Aby zachować świeżość i zabawę, dodaliśmy nowe, ekscytujące postacie, które dołączą do weteranów; Popcornowa rozrywka jest gwarantowana”

dodał Jeffrey Greenstein, prezes Millennium Media.

Lionsgate wyda film w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu