To nie koniec przygód Emily Blunt i Dwayne’a Johnsona?

Nasza redaktorka, Maddie, rozpływała się w swojej recenzji nad filmem Wyprawa do dżungli, w którym główne role zagrali Emily Blunt oraz Dwayne Johnson. Jeśli dokładnie chcecie się dowiedzieć, co Jej się spodobało w produkcji, zapraszamy do opinii na temat tytuły, jaką znajdziecie TUTAJ.

Okazuje się, że nie tylko Maddie obraz przypadł do gustu. Wielu widzów wyraziło o nim pozytywne opinie, co mogło doprowadzić do jednego.

Otóż Disney postanowił, że powstanie kontynuacja filmu. Emily Blunt oraz Dwayne Johnson pojawią się w drugiej części Wyprawy do dżungli. Podobno reżyserią kontynuacji ma się zająć Jaume Collet-Serra. 

Oczywiście nie wiadomo jeszcze za wiele o fabule produkcji, potwierdzono jedynie, że powstanie druga część i znowu zobaczymy w niej ulubionych bohaterów.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu