Simone Ashley jako główna postać kobieca w 2 sezonie „Bridgerton”

Drugi sezon Bridgerton to nowe postacie, w tym grana przez Simone Ashley Kate Sharmy. Została ona oficjalnie wybrana do roli głównej u boku Jonathana Baileya kolejnej odsłonie przebojowego serialu romantycznego Shonda Rhimes.

Ashley przejmie koronę od Phoebe Dynevor jako odtwórczyni głównej roli kobiecej wcielając się w Kate Sharmy, romantycznego zainteresowania Anthonego z Bailey. Nowo przybyła do Londynu Kate jest inteligentną, upartą młodą kobietą, która nie cierpi głupców – w tym Anthonego Bridgertona.

Oparta na bestsellerowej serii powieści Julii Quinn produkcja to zupełnie nowe podejście do  romansu czasów regencji. Odsłania błyszczące, bogate, seksualne, bolesne, zabawne, a czasem samotne życie kobiet i mężczyzn z londyńskiej elity. Akcja rozgrywa się w świecie wyższych sfer, odsłaniając uwodzicielski i pełen przepychu świat złożony ze skomplikowanych zasad i dramatycznych zmagań o władzę, w których nikt nigdy nie stoi na stabilnym gruncie. W centrum tego wszystkiego jest ceniona wśród towarzystwa, błyskotliwa i sprytna rodzina Bridgertonów.

Sezon 2 będzie oparty na drugiej książce z serii Julii Quinn zatytułowanej The Viscount Who Loved Me, która koncentruje się na dążeniu do odpowiedniego małżeństwa dla najstarszego z rodzeństwa Bridgertonów, Anthonego.

Do obsady serialu należą Phoebe Dynevor, Regé-Jean Page, Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter oraz Harriet Cains i Julie Andrews jako głos Lady Whistledown.

 

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu