Archie Panjabi dołącza do obsady trzeciego sezonu „Snowpiercer”

Zdobywczyni nagrody Emmy i nominowana do Złotego Globu Archie Panjabi (The Good Wife) dołączyła do obsady trzeciego sezonu serialu od TNT Snowpiercer. Panjabi zagra Ashe. Kim będzie ta postać dla fabuły jednak nie jest jeszcze wiadome. Szczegóły jej dotyczące są trzymane w tajemnicy.

Snowpiercer skupia się na pozostałościach ludzkości, które zamieszkują nieustannie poruszający się pociąg ze 1001 wagonami 7 lat po tym jak świat stał się zamarzniętym pustkowiem. Walka klas, społeczna niesprawiedliwość i polityka przetrwania rozgrywane są w tej porywającej telewizyjnej adaptacji opartej na serii komiksów i filmie z 2013 roku.

W serialu występują Sean Bean, zdobywczyni Oscara Jennifer Connelly, zdobywca nagrody Grammy i Tony Diggs, nominowana do nagrody Emmy Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park , Iddo Goldberg , Katie McGuinness, zdobywczyni nagrody Tony i nominowana do nagrody Grammy Lena Hall , Annalise Basso , Sam Otto , Roberto Urbina, Sheila Vand  i Jaylin Fletcher.

Dramat postapokaliptyczny jest produkowany przez Tomorrow Studios (wspólne przedsięwzięcie Marty’ego Adelsteina i ITV Studios) wraz z CJ Entertainment, który wyprodukował oryginalny film. Producentami wykonawczymi serialu są Marty Adelstein z Tomorrow Studios (Cowboy Bebop, One Piece, Hanna) i Becky Clements (Cowboy Bebop, One Piece, Hanna);  za reżyserię odpowiada James Hawes (The Alienist, Black Mirror); Matthew O’Connor (Continuum, Tin Man); Scott Derrickson (Sinister, Doctor Strange) oraz producenci oryginalnego filmu Bong Joon Ho, Miky Lee, Tae-sung Jeong, Park Chan-wook, Lee Tae-hun i Dooho Choi.

Archie Panjabi dołącza do obsady trzeciego sezonu „Snowpiercer"

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu