Jest gorąco w zwiastunie 5. sezonu „Lucyfera”

Zaraz po ogłoszeniu, że Lucyfer otrzyma szósty sezon, Netflix opublikował w sieci oficjalny zwiastun nadchodzącej piątej serii.

Przypomnijmy, że ten sezon miał być ostatnim, jednak streamingowy gigant postanowił zamówić kolejne epizody. Serial skupia się na życiu upadłego anioła, Lucyfera, który znudzony i nieszczęśliwy swoim życiem jako Król Piekła, porzuca tron i udaje się do Los Angeles, gdzie prowadzi hulaszczy tryb życia. Jego losy splatają się z losami pani detektyw, Chloe Decker. Duet wspólnie rozwiązuje śledztwa i łapie kryminalistów.

W kolejnej odsłonie Lucyfera pojawi się Bóg we własnej osobie. Piąty sezon zostanie podzielony na dwie części, z czego pierwsza z nich zadebiutuje na Netflixie już 21 sierpnia.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu