„Lucyfer” będzie miał 6 sezon! Jest oficjalna decyzja Netflixa

0
To już jest pewne. Streamingowy gigant ogłosił we wtorek, że możemy spodziewać się kolejnego, szóstego sezonu Lucyfera. Jednak jest też smutna wiadomość dla zagorzałych fanów, na tym naprawdę będzie już koniec – sezon ten ma być ostatnim.

Oficjalnie kolejne zamówienie złożone przez Netflixa zostało ogłoszone trzy tygodnie po tym, jak Tom Ellis formalnie zgodził się na warunki swojej nowej umowy po wielu miesiącach twardych negocjacji. Oczywiście do tej pory media huczały od plotek. Mogliśmy nawet przeczytać kilka fake newsów, jak chociażby ten mówiący, że głównego bohatera w kolejnym sezonie zagra sam Ian Somerhalder.

Prawdopodobnym powodem przedłużenia długowieczności serialu okazał się fakt, że sezon czwarty utrzymywał się przez rekordowy czas ośmiu tygodniu na szczycie listy najbardziej popularnych i najchętniej oglądanych programów telewizyjnych na świecie w 2019 roku. Liczba odcinków w sezonie szóstym nie została ogłoszona.

Znamy też już oficjalną datę pojawienia się piątego sezonu. Lucyfer powróci na platformę Netflix już 21 sierpnia. Start nowego sezonu, jak łatwo się domyślić, został nieco opóźniony przez światową pandemię. Wiadomo już, że całość będzie składała się z szesnastu odcinków i zostanie podzielona na dwie części — po osiem odcinków każda.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.