„Zagłada domu Usherów” na Netflixie?

Netflix nie próżnuje. Ma dla nas kolejną propozycję, która wprawdzie jest jeszcze w powijakach, ale warto na nią poczekać. Zwłaszcza jeśli lubi się dzieła Edgara Allana Poe. Okazuje się bowiem, że powstanie produkcja bazująca na jednym z nich.

Mike’a Flanagana nie trzeba przedstawiać większości z was. Na pewno spora część kojarzy jego produkcje, takie jak Nawiedzony dom na wzgórzuDoktor Sen czy Nocną mszę. Netflix często zatrudnia twórcę przy swoich obrazach. I zrobi to kolejny raz.

Tym razem Flanagan zmierzy się z klasyką od Edgara Allana Poego. Ma powstać serial bazujący na jednym z najbardziej znanych dzieł pisarza. Chodzi o Zagładę domu Usherów. Obecnie nie wiadomo za wiele, jednak na pewno będziemy was na bieżąco informować o nowościach związanych z produkcją.

Serial będzie dostępny TUTAJ.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu