„Cyrano” ze zwiastunem

Znany z Gry o tron Peter Dinklage powraca i to w wielkim stylu. Wiele osób wróży nowej produkcji, w jakiej się pojawi, przynajmniej nominacji do Oscara. Czy rzeczywiście taka się pojawi? Czas pokaże. Dziś my zaś wam pokażemy zwiastun obrazu Cyrano

W produkcji poza aktorem pojawią się również: Hayley Bennett, Brian Tyree Henry, Ben Mendelsohn i Kelvin Harrison. Reżyserią zajął się Joe Wright, a premiera tytułu została przewidziana na grudzień tego roku. 

W tytułową rolę, Cyrano, wciela się właśnie Peter Dinklage. Jego postać zakochuje się w Roxanne, jednak bohater boi się wykonać pierwszy krok. Wie, że jego wzrost może być przeszkodą, dlatego prosi swojego przyjaciela, by podawał się za niego. To doprowadzi do serii nieprzewidzianych komplikacji.

Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu