Wiemy kto jako następny zagra księcia Filipa w „the Crown”

Chociaż harmonogram kręcenia the Crown może być na razie nieco zakłócony, wiemy już kto dołączy do obsady jak odtwórca jednej z ważniejszych ról w sezonie piątym i szóstym. Jonathan Pryce zostanie następnym księciem Filipem. 

Do tej pory w rolę małżonka królowej Wielkiej Brytanii wcielili się Matt Smith i  odgrywający go obecnie Tobias Menzies. Pryce zagra u boku Imeldy Staunton (królowa Elżbieta II). Starzenie się nie jest prostym procesem. Zwłaszcza dla mężczyzny będącego mężem monarchini. Sportretowanie księcia Filipa właśnie na tym etapie życia będzie zadaniem aktora.

Przypomnijmy, choć serial planowany był na pięć sezonów, Netflix i Perer Morgan (producent) poinformowali fanów serii, że powstanie ich jednak sześć.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu

2,653FaniPolub
0ObserwującyObserwuj
99ObserwującyObserwuj
129SubskrybującySubskrybuj