Sequel „47 roninów” – znamy reżysera

Pomimo finansowej porażki filmu 47 roninów z 2013 roku, w którym wystąpił między innymi Keanu Reeves, Universal Pictures postanowiło stworzyć sequel. I tak – to już oficjalne.

Produkcja dostała bowiem zielone światło i ma już swojego reżysera. Został nim Ron Yuan, który wystąpił w aktorskiej wersji Mulan -> na temat premiery filmu o chińskiej wojowniczce przeczytacie TUTAJ.

Sequel ma się rozgrywać trzysta lat w przyszłości, w egzotycznym, cyberpunkowym świecie i będzie niejako nowym podejściem zarówno do oryginału sprzed siedmiu lat, jak i źródła, na którym pierwsza część została luźno oparta – Chūshingury. Informatorzy donoszą także, że film będzie zawierał elementy horroru oraz motyw nowoczesnych samurajów i ninja.

Producentem zostali John Orlando, Share Stallings i Tim Kwowk. Co więcej, do projektu załapał się też Netflix, jako dystrybutor.

Na chwilę obecną rozpoczęcie zdjęć szacuje się na początek 2021 roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu