Tom Holland i Robert Pattinson w zwiastunie filmu „Diabeł wcielony”

Netflix opublikował oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu Diabeł wcielony, w którym zobaczymy Toma Hollanda, Roberta Pattinsona i Sebastiana Stana.

Produkcja ma być thrillerem psychologicznym i została oparta na powieści autorstwa Donalda Raya Pollocka o tym samym tytule. Fabułę osadzono w południowej części stanu Ohio, w miasteczku Knockemstiff. Film przedstawi losy między innymi kaznodziei, małżeństwa seryjnych morderców i skorumpowanego szeryfa. W środku wydarzeń natomiast znajdzie się Arvin Russell, walczący ze złowrogimi siłami, zagrażającymi jego rodzinie.

Film ma rozgrywać się w czasach od II wojny światowej do wojny w Wietnamie. W głównych rolach zobaczymy Toma Hollanda i Sebastiana Stana, a także Roberta Pattinsona. W obsadzie są także Mia Wasikowska, Bill Skarsgard, Jason Clarke, Haley Bennett i inni.

Reżyserią Diabła wcielonego zajął się Antonio Campos, który także współtworzył scenariusz, razem z Paulo Camposem. Na krzesłach producentów zasiedli Jake Gyllenhaal, Randall Poster i Riva Marker.

Premierę Diabła wcielonego zaplanowano na 16 września.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu