Powstanie serial „One Of Us Is Lying”

Peacock, amerykańska platforma streamingowa, wyprodukuje serie na podstawie popularnej książki YA autorstwa Karen M. McManus. Debiut, który stał się bestsellerem One Of Us Is Lying trafi na ekrany jako serial.

Każdy z nas ma swoje sekrety. A niektórzy bardzo skrupulatnie dbają o to, by ich tajemnice nie wyszły na jaw. Są nawet w stanie zabić, by to co ukryte nie wyszło na jaw.

W poniedziałkowe popołudnie pięcioro uczniów liceum Bayview, kujonka Bronwyn, szkolna piękność Addy, szkolna gwiazda sportu Cooper, Nate o bardzo złej reputacji i outsider Simon, zostają zatrzymani za karę po lekcjach. Dla jednego z nich skończy się to w najgorszy możliwy sposób. Co gorsze policja uznaje, że śmierć nie była przypadkowa.

Jakie sekrety skrywa pozostała czwórka? Kto z nich zabił? A może mordercą jest ktoś inny? Jedno jest pewne. Jedno z nich kłamie. A może kłamią wszyscy?

Wiemy już, że powstanie  8 odcinków, a w obsadzie serialu znajdzie się Marianly Tejada, Cooper van Grootel, Annalisa Cochrane, Chibuikem Uche, Barrett Carnahan, Jessica McLeod i Melissa Collazo.

Dario Madrona, który współtworzył hiszpańskojęzyczną serię Netflix Elite, będzie pełnić rolę showrunnera. Do grona producentów dołączyli Jennifer Morrison, Erica Saleh, John Sacchi i Matt Groesch. Serial zostanie wyprodukowany przez UCP, oddział Universal Studio Group.

Powstanie serial „One Of Us Is Lying”

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu