„Wiedźmin” sezon drugi – ekipa wraca na plan

Mamy dobrą wiadomość! Oficjalnie wznowiono prace na planie serialu Wiedźmin. Lauren S. Hissrich i dyrektor Stephen Surjik zdradzili nowinkę fanom ujawniając zdjęcia zza kulis.

W drugim sezonie do obsady dołączą nowi aktorzy: Yasen Atour (Młody Wallander) w roli Coena, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereena, Paul Bullion (Peaky Blinders) jako Lambert, Thue Ersted Rasmussen (Szybcy i wściekli 9) jako Eskel, Aisha Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) w roli Lydii, Kristofer Hivju (Gra o tron) jako Nivellen oraz Mecia Simson jako Francesca.

Wiedźmin to serial o potworach, magii i przeznaczeniu oparty na kanwie sagi Andrzeja Sapkowskiego. W główną rolę wciela się Henry Cavill. Pierwszy sezon miał premierę 20 grudnia 2019 roku. Odniósł niebywały sukces, bo już przez kilka pierwszych dni zdołał stać się najchętniej oglądaną produkcją 2019 roku w polskim Netflixie.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu