„Turbulencje” – kolejny zwiastun pierwszej części 4. sezonu

Fani serialu Turbulencje (Manifest) mogą już zobaczyć kolejny zwiastun nadchodzącego czwartego, a zarazem finałowego, sezonu serialu.

Fabuła nowej serii dalej ma kontynuować wątek dziwnego zniknięcia pasażerów lotu. Według twórcy tytułu, Jeffa Rake’a, fani Turbulencji powinni się spodziewać dwuletniego przeskoku czasowego oraz Bena próbującego poradzić sobie z depresją i traumą po stracie Grace.

Turbulencje zostały skasowane w zeszłym roku przez NBC, jednak w wyniku dużego zaangażowania fanów tej produkcji, tytuł został wzięty pod skrzydła przez Netflixa. Serial opowiada o nagłym pojawieniu się samolotu 828, wraz z jego pasażerami, po pięciu latach od zniknięcia z radarów.

Turbulencje powrócą z czwartym sezonem 4 listopada na Netflix.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu