„Wikingowie: Valhalla” – pierwsze spojrzenie na 2. sezon

Zdjęcia do drugiego sezonu spin-offu Wikingowie: Valhalla zakończyły się w tym roku, zatem podczas tegorocznego wydarzenia Tudum Netflixa ujawniono pierwsze spojrzenie na nową serię.

Legendarni wikińscy bohaterowie i bohaterki – Leif Eriksson, Freydis Eriksdottir i Harald Sigurdsson – podejmują ostatnią, desperacką próbę zmierzenia się z Olafem i jego wojownikami.

Wikingowie: Valhalla osadzeni są ponad sto lat po wydarzeniach z oryginalnej serii Wikingowie i stanowią połączenie gatunku przygodowego z historyczną autentycznością i dużą dozą akcji.

W głównych rolach powrócą Sam Corlett, Frida Gustavsson i Leo Suter. Dołączą do nich Caroline Henderson, Bradley Freegard, Jóhannes Haukur Jóhannesson i inni.

Premierę drugiego sezonu Wikingowie: Valhalla zaplanowano na 2023 rok, jednak nie podano jeszcze dokładnej daty.

ŹródłoCollider
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu