„Lupin” dostaje trailer 3 sezonu!

Oczywiście materiał pokazany przez Netflix!

Niecierpliwie oczekiwany trzeci sezon francuskiego thrillera Netflixa Lupin został pokazany podczas sobotniego wydarzenia Tudum. Podkreślając, że czeka nas więcej napadów, dramatów i nie tylko.

Wspomniany trailer możecie obejrzeć poniżej:

Retelling francuskiej opowieści o złodzieju Arsène Lupinie. Życie nastolatka Assane Diopa zostało wywrócone do góry nogami, gdy jego ojciec zmarł po tym, jak został oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. 25 lat później Assane zainspirowany „Arsène Lupin, Gentleman Włamywacz” chce wykorzystać tę historię do pomszczenia ojca. Jego zemsta obejmuje napad na muzeum, podczas którego chce ukraść naszyjnik Marii Antoniny przeznaczony na aukcję.

Jak głosi opis trzeciej serii, Assane pozostaje w ukryciu i jednocześnie musi nauczyć się żyć z dala od żony i syna. Z powodu cierpienia, jakiego doświadczyli przez niego, bohater nie może dłużej wytrzymać i wraca do Paryża, by zaproponować rodzinie nowe rozwiązanie: opuszczenie Francji i rozpoczęcie życia od nowa, gdzieś indziej. Jednak duchy przeszłości depczą im po piętach, a plany bohaterów spalą na panewce.

W głównej roli zobaczymy znanego z Nietykalnych Omara Sy. Nie ogłoszono jeszcze daty premiery trzeciego sezonu Lupina.

ŹródłoComingsoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu