TOP 5 gier na Walentynki

-

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami, warto zatem pomyśleć o tym jak spędzić ten wyjątkowy dzień z drugą połówką. Wspólne granie to świetna zabawa, ale także poznawanie siebie nawzajem. W tym zestawieniu przedstawię 5 propozycji gier miłosnych dla par (ale nie tylko), które urozmaicą romantyczny wieczór we dwoje, jak również dodadzą do niego odrobinę pikanterii. Sprawdzą się także jako ciekawy walentynkowy prezent dla ukochanej osoby.
Ego love

TOP 5 gier na WalentynkiChcielibyście przekonać się jak wiele o sobie wiecie? Jeżeli tak, sięgnijcie po grę Ego love. Grać w nią może maksymalnie pięciu graczy, ale sprawdzi się również w rozgrywce dwuosobowej, podczas romantycznego wieczoru. Osoba rozpoczynająca zabawę dobiera kartę, a następnie czyta znajdujące się na niej pytanie oraz trzy możliwe odpowiedzi. W tajemnicy wybiera opcję, która najbardziej do niej pasuje. Zadaniem pozostałych jest wskazanie, w jaki sposób odpowiedział pierwszy gracz. Dzięki Ego love poznacie odpowiedzi na pytania, które baliście się wcześniej zadać lub po prostu nigdy nie przyszły wam do głowy. Gra nie tylko pomoże przełamać lody, ale również, w przypadku doświadczonych par, sprawdzić, jak dobrze siebie znacie. Recenzję tej gry przeczytacie u nas.

Gierki małżeńskie 

TOP 5 gier na WalentynkiGierki małżeńskie to humorystyczna gra planszowa, ilustrowana przez Andrzeja Mleczko. Grać w nią możecie we dwoje, sprawdzając to, jak bardzo jesteście do siebie dopasowani, a także rzucić wyzwanie innym, znajomym parom (do 8 graczy) i udowodnić im, że to właśnie wy tworzycie najbardziej zgrany zespół. Podczas rozgrywki będą na was czekać wyzwania testujące i sprawdzające wasz związek, losowo wskazane podczas zakręcenia butelką. Wśród nich konkurencje takie jak: kalambury, pytania otwarte, testy zgodności czy konkurs wiedzy „wiem wszystko”, a to wszystko z przymrużeniem oka. Gierki małżeńskie są dedykowane dla osób dorosłych, dlatego też nie zabraknie podanych w smaczny sposób pikantnych pytań i podtekstów. Czy podejmiecie wyzwanie i udowodnicie, że jesteście idealną parą?

Gierki małżeńskie – Znamy się

TOP 5 gier na WalentynkiGierki małżeńskie stały się na tyle popularnym bestsellerem, że doczekały się kolejnych czterech samodzielnych gier pod tym samym tytułem, zilustrowanych również przez Andrzeja Mleczko. Chciałabym wyróżnić jedną z nich, która świetnie sprawdza się podczas grania we dwoje. Gierki małżeńskie – Znamy się to nie tylko test zgodności, ale też idealna forma to poznania swojego partnera – jego przyzwyczajeń, skojarzeń, a nawet ukrytych pragnień. Tym razem czekają na was również konkurencje sprawdzające, jak dobrze się dogadujecie. Między innymi: psychotest, skojarzenia, „co wybierasz” oraz „znamy się”. W każdej z nich liczyć się będą jedynie zgodne odpowiedzi. Gierki małżeńskie – Znamy się z pewnością zapewnią wam wspaniałą zabawę podczas walentynkowego spotkania.

Jak to wtedy było?

TOP 5 gier na WalentynkiJak to wtedy było to propozycja koleżanki z redakcji. Kasia zwraca uwagę na to, że wbrew temu, co jest napisane na pudełku, gra doskonale posłuży początkującym, jak i parom z dłuższym stażem, do dzielenia się doświadczeniami życiowymi. Z uwagi na swoją formę sprawdzi się jako tytuł na pierwsze randki, kiedy dopiero się poznajecie. Jak to wtedy było zawiera karty z fotografiami miejsc i przedmiotów, przywołującymi różne wspomnienia. W pierwszej fazie, zadaniem uczestników jest przestawienie historii związanej z obrazkiem widniejącym na kartoniku. Drugi etap to odpowiadanie na pytania sprawdzające, jak uważnie wsłuchiwaliście się w opowiadanie. Jak to wtedy było pomoże w dzieleniu się doświadczeniami życiowymi oraz lepszym poznaniu.

Arkana miłości

Bardzo zmysłowa karcianka Arkana miłości z pewnością dostarczy wam wiele przyjemnych wrażeń. Gra jest przeznaczona dla osób dorosłych, poszukujących nowych doświadczeń oraz doznań. W pudełku znajdziecie 55 kart akcji, wyzwań, które doskonale urozmaicą romantyczny wieczór we dwoje. Dla osób nieśmiałych jest to idealna forma na przełamanie własnych barier i obaw, ponieważ daje swobodę modyfikacji talii w zależności od etapu znajomości i wspólnych preferencji. Arkana miłości to gra erotyczna, w której raczej nie ma przegranych, a dodatkowo korzystnie wpływa na wasze relacje, umacniając wzajemne więzi i zaufanie.

TOP 5 gier na Walentynki

To tylko pięć przykładów gier, które z pewnością urozmaicą walentynkowy wieczór, jak również sprawdzą się jako prezent dla drugiej połówki. Oczywiście nie są to tytuły skierowane do osób lubujących się w rywalizacji czy negatywnej interakcji, no ale przecież w tym dniu nie o to chodzi, tylko o bycie razem i wspólną zabawę.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu