„Another code: recollection” ma dzisiaj premierę na Nintendo Switch

Od dziś gracze mogą wyruszyć w tajemniczą przygodę dzięki Another Code: Recollection na Nintendo Switch. Dołącz do Ashley, młodej sieroty, po tym, jak otrzymała list od swojego ojca, którego uważała za zmarłego. Ów list uruchamia serię mistycznych zdarzeń i prowadzi ją na tajemniczą i odległą wyspę Blood Edward w poszukiwaniu odpowiedzi. Kogo lub co spotka po drugiej stronie?

Another Code: Recollection to dwie wzbogacone tajemnicze przygody: Another Code: Two Memories oraz Another Code: R – Journey into Lost Memories. Poznaj przeszłość i znajdź prawdę ukrytą w obu grach, oferujących odnowioną oprawę wizualną, w pełni eksplorowalne środowiska, nowe głosy aktorów, zagadki i muzykę. Dodano również opcjonalne systemy podpowiedzi i nawigacji, aby pomóc graczom, którzy chcą uzyskać wsparcie w rozwiązywaniu zagadek i zorientowaniu się, dokąd się udać i co robić dalej.

W Nintendo eShop dostępna jest już darmowa wersja demonstracyjna. Demo zawiera początkowy rozdział Another Code: Two Memories, pierwszej z dwóch gier wchodzących w skład Another Code: Recollection i pozwala graczom przenieść swoje postępy do pełnej wersji gry.

Another Code: Recollection pojawi się na Nintendo Switch już dziś. Rozwiązuj zagadki, zbieraj wskazówki i badaj ślady przeszłości Ashley Mizuki Robins, aby w dwóch opowieściach odkryć prawdziwe losy jej rodziców. W Nintendo eShop dostępna jest już wersja demonstracyjna zawierająca początkowy rozdział Another Code: Two Memories, pierwszej z dwóch historii w Another Code: Recollection.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu