Zapowiedziano nową grę z uniwersum „Metro” Glukhovsky’ego

Deep Silver i Vertigo Games ogłaszają zupełnie nową grę z serii Metro. Tym razem w wydaniu VR.

Przeżyj opartą na fabule przygodę z pierwszej osoby, stworzoną wyłącznie na potrzeby rzeczywistości wirtualnej, która łączy atmosferyczne eksploracje, elementy skradanki oraz walkę, tworząc najbardziej wciągające doświadczenie w uniwersum Metro.

Nałóż swoją maskę gazową i staw czoła paraliżującemu promieniowaniu oraz śmiertelnym zagrożeniom moskiewskiego Metra w tej mrożącej krew w żyłach, nadnaturalnej historii stworzonej przez twórcę Metra, Dmitry’a Glukhovsky’ego.

Metro Awakening to przygodowa gra fabularna, doświadczana z perspektywy pierwszej osoby i wykonana specjalnie dla systemów VR, która łączy eksplorację klimatycznego środowiska, skradanie się i walkę w najbardziej immersyjnej przygodzie w historii serii Metro.

Jest rok 2028.

Ocaleli z nuklearnego armageddonu utrzymują się przy życiu w tunelach podziemnej kolejki miejskiej w Moskwie – ostatniej kolebce i zarazem grobowcu ludzkości, w którym żyjących nawiedzają duchy i upiory.

Jesteś Serdarem, doktorem, który nie boi się ciemności czy śmiertelnych zagrożeń w metrze, szukając dla swojej żony lekarstwa, którego bardzo potrzebuje. Twoja odwaga i zdrowy rozsądek wystawiane są na próbę, a ty musisz nauczyć się kroczyć cienką ścieżką między życiem i śmiercią, światem duchowym i materialnym, oraz obudzić byt, którym się stajesz…

Zobacz trailer gry Metro Awakening:

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu