„Agrylle. Tajny szpieg” w IMAX, 4DX i ScreenX

2 lutego rozpocznie się w kinach prawdziwa szpiegowska akcja. Tego dnia na ekrany Cinema City, w tym IMAX, ScreenX i 4DX wkraczają bohaterowie sensacyjnej komedii Matthew Vaughna Agrylle. Tajny szpieg. Premiery będą miały również Cudowny chłopak. Biały ptak, druga część filmowego dramatu z Gillian Anderson, Obsesja z Natalie Portman i Julianne Moore oraz Dziewczyna influencera. Początek lutego będzie także czasem kinowych atrakcji dla najmłodszych w ramach Oferty Rodzinnej – cały tydzień trwać będą urodzinowe pokazy Świnka Peppa: Impreza w kinie, a tytułem, który pojawi się jako nowość będzie Katak. Podwodna przygoda.

Agrylle. Tajny szpieg

Jak niechcący dostać się do świata szpiegów? Popularna pisarka Elly Conway, wymyślając fabuły swoich książek, niebezpiecznie zbliża się w swoich pomysłach do prawdziwych działań groźnego podziemnego syndykatu. Tym sposobem zupełnie niezamierzenie twórczyni szpiegowskich thrillerów i jej kot gwałtownie wkraczają do świata szpiegostwa, gdzie nic nie jest tym, czym się może wydawać. Thriller z szaloną akcją Cinema City pokazuje także w IMAX, 4DX i ScreenX, w których perypetie bohaterów granych przez Sofię Boutellę, Catherine O’Harę i Henry’ego Cavilla wydają się jeszcze bardziej wciągające. Reżyserem filmu jest Matthew Vaughn, znany między innymi z serii Kingsman.

Cudowny chłopak. Biały ptak

Kontynuacja wydarzeń znanych z Cudownego chłopaka. Julian usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie kolegi, próbuje odnaleźć się w liceum. Rozgoryczony, wściekły na cały świat, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. Na życzliwość reaguje niechęcią. Nie umiejąc sobie poradzić z poczuciem winy izoluje się od szkolnej społeczności. Jego nieco ekscentryczna babcia wie jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę. Postanawia podzielić się z Julianem poruszającą historią swojej młodości. W dramacie Marca Forstera zobaczymy Gillian Anderson, Helen Mirren i Olivię Ross.

Dziewczyna influencera

Najnowszy dramat polskiej produkcji o świecie wirtualnej sławy. Wschodząca gwiazda internetu Zosia (Karina Rezner), znana w sieci jako Just Sophie, odkrywa, że jej chłopak, popularny YouTuber Komfi (Kamil Wodka), ma romans. Kiedy zdrada wychodzi na jaw dziewczyna postanawia przyjąć ofertę uwielbianej przez internautów Violi (Olga Kalicka) i wraz z nią udać się w zagraniczną podróż za pieniądze sponsorów. Odwiedzający ekskluzywne kurorty na Cyprze, Ibizie, Malcie, Grecji i we Włoszech, walcząc o zasięgi i uwagę fanów, Zosia dołącza do elity polskich influencerów. Niestety miłosna afera z jej byłym chłopakiem staje się coraz głośniejsza, gdy ten wiąże się z seksowną fit-blogerką Paulą (Joanna Koroniewska-Dowbor), a o Violę upomina się dawna, mroczna przeszłość. Kiedy pikantne szczegóły i skrywane sekrety wychodzą na jaw, Zosię czeka konfrontacja z trudną do zaakceptowania prawdą o środowisku, do którego tak bardzo pragnęła należeć.

Obsesja

W thrillerze Todda Haynesa aktorka Elizabeth (Natalie Portman) jest zafascynowana Gracie (Julianne Moore): historią jej życia, jej małżeństwem, domem, dziećmi. Korzystając z zaproszenia, szczegółowo obserwuje jej życie z bliska i coraz odważniej wkracza w świat, w którym początkowo miała być́ jedynie gościem. Zawodowa fascynacja z czasem przeradza się w niebezpieczną grę pozorów, w której każdy będzie pilnie strzegł swoich tajemnic – i swojej wersji prawdy.

Dla najmłodszych widzów pojawi się animowany film: Katak. Podwodna przygoda. Tytułowy bohater, przedstawiciel białuchów – zwierząt, których nazwa wywodzi się od białego koloru ciała, który zyskują z wiekiem, jako jedyny ze swoich rówieśników jest nadal cały szary. Aby udowodnić całej gromadzie, że nie jest już dzieckiem, i spełnić życzenie swojej babci, wyrusza w podróż na północ. Katak. Podwodna przygoda, który w Cinema City pokazywany będzie w Ofercie Rodzinnej, to piękna przygodowa opowieść o zaufaniu i dorastaniu.

Przez cały tydzień, od 2 lutego najmłodsi świętować będą wielkie urodziny Świnki Peppy! Wydarzenie Świnka Peppa: Impreza w kinie będzie zabawą dla wszystkich fanów słodkiej bohaterki, która w tym roku obchodzi swoją 20. rocznicę. Z tej okazji całe rodziny zobaczą 10 odcinków specjalnych serialu Świnka Peppa – niesamowitą opowieść o przyjęciu ślubnym! Co więcej, dzięki 5 zupełnie nowym piosenkom oraz 11 fragmentom interaktywnym ukazującym, jak Peppa i jej towarzysze bawią się, tańczą i śpiewają w świecie rzeczywistym, zarówno rodzice, jak i dzieci mogą dołączyć, by śmiać się i dokazywać z Peppą jak nigdy wcześniej!

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu