„Madame Web” i „Sami swoi. Początek” premierowo w Multikinie!

16 lutego w kinach sieci Multikino premierowo będzie można zobaczyć dwie produkcje: Madame Web oraz polską komedię Sami swoi. Początek. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Madame Web to historia jednej z najbardziej enigmatycznych postaci w uniwersum Marvela, która dotąd była w cieniu innych bohaterów. W rolę główną wciela się Dakota Johnson (Pięćdziesiąt twarzy Greya). Na widzów czeka historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia.

Druga propozycja na nadchodzący weekend to Sami swoi. Początek. Pawlak i Kargul – bohaterowie kultowej trylogii Sami swoi przed trafieniem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami we wsi na Podolu. I już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo… Sami swoi. Początek to barwna opowieść, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabiorą widza w sentymentalną, ale też porywającą i pełną humoru podróż.

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu