„This Is Me…Now: A Love Story” – najnowszy film z Jennifer Lopez

Film w reżyserii Dave’a Meyersa to wyjątkowa historia miłosna z Jennifer Lopez w roli głównej. Wspólnie z reżyserem, Jennifer stworzyła klimatyczną i oryginalną odyseję, przeplataną wątkami mitologicznymi. Produkcja łączy w sobie elementy musicalu i romantycznej love story, ukazując oczami gwiazdy podróż, którą przebyła w drodze do samouzdrowienia.

This Is Me…Now: A Love Story to historia miłosna inna niż wszystkie. Oryginalna produkcja Amazon Prime zadebiutuje 16 lutego, równolegle z pierwszym albumem studyjnym Jennifer Lopez wydanym od dekady. Film zachwyci widzów fantastycznymi kostiumami, zapierającą dech w piersiach choreografią oraz gwiazdorską obsadą, w której znajdą się m.in. Fat Joe, Post Malone, Sofia Vergara, Jenifer Lewis, Jay Shetty, Sadhguru oraz Ben Affleck. Obraz przedstawia refleksyjne spojrzenie Jennifer na podróż, którą odbyła. Film będzie dostępny na Prime Video wyłącznie w ramach subskrypcji Amazon Prime. Klienci Prime mogą korzystać z darmowych i szybkich przesyłek zamówień milionów produktów w sklepie Amazon.pl i dostępu do rozrywki, w tym platformy Prime Video, w ramach jednej subskrypcji za 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

This Is Me…Now: A Love Story dołącza do bogatej oferty Amazon Prime obejmującej tysiące filmów i seriali, w tym polskich produkcji własnych: Lewandowski – Nieznany; LOL: Kto Się Śmieje Ostatni; Cały ten seks czy Legia. Do końca, wielokrotnie nagradzanych i popularnych seriali: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy; Jack Ryan; The Boys; Reacher; Lista śmierci; The Grand Tour i Wspaniała pani Maisel, a także popularnych filmów wyprodukowanych przez Amazon, takich jak Air, Książę w Nowym Jorku 2 i Wojna o jutro. Prime Video oferuje również szeroką gamę licencjonowanych treści dostępnych w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu