Nadchodzi „Totally Killer” – slasher o podróżach w czasie

Prime Video i Blumhouse Television ponownie łączą siły na sezon Halloween. Tym razem ze slasherem o podróżach w czasie – Totally Killer.

Film, transmitowany będzie w październiku wyłącznie w Prime. Nastolatka Jamie (Kiernan Shipka) przypadkowo cofa się w czasie do 1987 roku po spotkaniu z osławionym seryjniakiem Sweet 16. Teraz, w czasie i miejscu pierwotnej rzezi zabójcy, dziewczyna musi połączyć siły z nastoletnią wersją swojej własnej matki (Olivia Holt), aby przetrwać szał okrutnego mordercy i powrócić do swoich czasów.

Fabuła może kojarzyć się z The Final Girls z 2015 roku, jednak produkcja ma nieco inne  podejście do tematu. Film wyreżyserował Nahnatchka Khan (Always Be My Maybe), a obsadę uzupełniają Randall Park, Julie Bowen i Jonathan Potts.

Realizacja ta to kontynuacja okresowego partnerstwa Amazon i Blumhouse w zakresie przesyłania strumieniowego, w ramach którego współpracują one przy filmach gatunkowych, które mają być wydawane każdego października. W poprzednich latach efekt tej współpracy nosił tytuł Welcome to the Blumhouse on Prime Video i zawierał takie filmy jak The Lie, Nocturne, Bingo Hell i Madres.

Totally Killer jest pierwszym elementem tego projektu na ten rok, oraz zostanie wydany wyłącznie w Prime Video 6 października 2023 r.

 

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu