„Nie mam ochoty żyć, ale za bardzo lubię tteokbokki” Sehee Baek – zapowiedź

Już we wrześniu, nakładem Wydawnictwa Yumeka, ukaże się nowa południowokoreańska pozycja: Nie mam ochoty żyć, ale za bardzo lubię tteokbokki autorstwa Sehee Baek. Książkę można zamawiać w przedsprzedaży.

Nie mam ochoty żyć ale za bardzo lubię tteokbokki okładkaNiska samoocena, popadanie w skrajności bieli i czerni, nieumiejętność budowania zdrowych relacji to tylko niektóre kwestie, jakie podejmuje ta książka.

Spisane przez autorkę doświadczenia własnej terapii ukazują niełatwą, za to wytrwałą drogę podążania wgłąb siebie i naukę akceptacji własnych niedoskonałości. Powieść jest zaskakująco szczera i pozbawiona nadmiernej koloryzacji względem opisów przeżyć wewnętrznych i towarzyszących im emocji. Fakt, że została ona napisana w formie dialogu między psychiatrą, a narratorem, który zresztą widnieje w książce jako „ja” sprawia, że łatwo jest identyfikować się z autorką i samemu dążyć do samopoznania.

Pozycja warta przeczytania, która wzrusza, niekiedy bawi, a z pewnością ujmuje i długo nie pozwala o sobie zapomnieć.

Książka stała się bestsellerem w Korei, zdobyła rozgłos także w innych azjatyckich krajach, a już niedługo będziecie mogli przeczytać ją po polsku – w tłumaczeniu Dominiki Chybowskiej-Jang.

Przedsprzedaż: TUTAJ

Premiera Nie mam ochoty żyć, ale za bardzo lubię tteokbokki 12 września.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu