Już dziś kupisz w Multikinie bilety na film „Madame Web”

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na najnowszy film z uniwersum Spider – ManaMadame Web. Produkcja wejdzie do kin już 16 lutego, przedpremierowo będzie można ją zobaczyć 14 i 15 lutego! Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Film Madame Web opowiada o najbardziej enigmatycznej postaci w uniwersum Marvela, która dotąd była w cieniu innych bohaterów. W rolę główną wciela się Dakota Johnson (Pięćdziesiąt twarzy Greya). Madame Web to historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia. Poznaje trzy młode kobiety mające według jej wizji niezwykłą przyszłość. Pod warunkiem, że jej dożyją.

W filmie poza Dakotą Johnson widzowie zobaczą także znaną z serialu Euforia, Sydney Sweeney. Reżyserką produkcji jest S. J. Clarkson (Dexter, Sukcesja, Jessica Jones).

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy przedpremierowe 14 lutego oraz na weekend premierowy 16 – 18 lutego. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez https://multikino.pl/filmy/madame-web  oraz aplikację.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu