„Hellboy Web of Wyrd” – premiera gry już w październiku

Wyczekiwana przez wielu gra akcji typu brawler o tytule Hellboy Web of Wyrd, od międzynarodowego wydawcy gier wideo Good Shepherd Entertainment trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch 4 października.

Hellboy Web of Wyrd oparta jest na komiksach Hellboya stworzonych przez Mike’a Mignolę i publikowanych przez Dark Horse Comics. Zawiera oryginalny wątek fabularny opracowany we współpracy z Mignolą oraz wybitne talenty głosowe Lance’a Reddicka jako samego Hellboya. Mignola również zaprojektował unikalne kluczowe grafiki gry.

W najnowszym zwiastunie Hellboy rzuca się przez bramę do The Wyrd — wizualnie piękny, ale niepokojący świat brutalnych wrogów, ożywionych posągów i prawie niepokonanych potworów.

Podobnie jak w komiksach, Hellboy Web of Wyrd przenosi Hellboya w serię zupełnie odmiennych i całkowicie unikalnych przygód, wszystkie związane z tajemniczym dziedzictwem Domu Motyla. Gdy agent B.P.R.D. zostaje wysłany na misję zwiadowczą do posiadłości i nagle znika, to Ty — Hellboy, wraz ze swoim zespołem agentów Biura, masz za zadanie odnaleźć zaginionego kolegę i odkryć sekrety Domu Motyla. Łącz uderzenia wręcz i z dystansu, aby stawić czoła różnorodnemu spektrum coraz koszmarniejszych wrogów w tej niesamowitej nowej odsłonie wszechświata Hellboya.

Hellboy: Web of Wyrd to oryginalna historia stworzona we współpracy z Dark Horse Comics.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu