„Mission: Impossible – Dead Reckoning” dostępny wyłącznie w SkyShowtime

Mission: Impossible – Dead Reckoning będzie dostępny wyłącznie w serwisie SkyShowtime od 9 lutego.

W filmie Mission: Impossible – Dead Reckoning Ethan Hunt (Tom Cruise) wraz z ekipą IMF ruszają na najniebezpieczniejszą ze swoich misji – muszą zdobyć nową, śmiertelnie niebezpieczną broń, która w nieodpowiednich rękach może zagrozić całej ludzkości.

​Kiedy na horyzoncie pojawiają się mroczne siły z przeszłości Ethana, rozpoczyna się zabójczy wyścig dookoła globu, którego stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. W obliczu tajemniczego i potężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja – nawet życie tych, na których najbardziej mu zależy.

W najnowszej części cenionej przez krytyków serii role główne grają: Tom Cruise, Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Esai Morales, Pom Klementieff, Mariela Garriga, Henry Czerny, Shea Whigham, Greg Tarzan Davis, Charles Parnell, Frederick Schmidt, Cary Elwes i Rob Delaney. Dystrybutorem filmu jest Paramount Global Content Distribution.

Film Mission: Impossible – Dead Reckoning dołącza do wyjątkowej oferty kinowych hitów, które po premierze kinowej trafiły do SkyShowtime. Wcześniej w serwisie pojawiły się między innymi takie produkcje, jak: BabylonFast X Super Mario Bros. Film czy Transformers: Przebudzenie bestii.

Pozostałe tytuły z serii Mission Impossible, które można obejrzeć w SkyShowtime, to:Mission: Impossible, Mission: Impossible II, Mission: Impossible III, Mission: Impossible – Ghost Protocol, Mission: Impossible – Rogue Nation i Mission: Impossible – Fallout.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu