Znów łączy nas miłość do kina w Cinema City

6 lutego wystartował kinowy konkurs randkowy „Połączyła ich miłość do kina”. Wybierz się do kina ze swoją (lepszą) połówką lub – jeśli jesteś singlem – znajdź idealną parę i świętuj w filmowym stylu. Wszystko dzięki akcji walentynkowej Cinema City prowadzonej na stronie www.filmowarandka.pl, która trwać będzie aż do końca lutego!

Tylko do was należy decyzja jaki film wybierzecie na wyjątkową randkę, a już 10 lutego startują gorące premiery. Być może zechcecie wspólnie przekonać się, czy Jack miał szansę znaleźć schronienie na dryfujących w oceanie drzwiach, co łatwiej będzie dostrzec na największym kinowym ekranie IMAX lub poczuć na własnej skórze przechyły tonącego statku podczas seansu w formacie 4DX? W Cinema City świętujemy 25. rocznicę premiery hitu wszechczasów Titanic pierwszymi w historii pokazami tego filmu w formatach IMAX i 4DX.Wielbicieli gorących romansów skusi polski film Heaven in Hell, a z walentynkowym nastrojem kojarzyć się mogą też Salma Hayek i Channing Tatum, których zobaczymy premierowo w Magic Mike: Ostatni taniec. 14 lutego, dokładnie w dniu świętego Walentego, Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy filmu Plan na miłość – brytyjskiej komedii romantycznej z samą Emmą Thompson. Partnerem Weekendu Walentynkowego w Cinema City jest SILAN.

Jak grać, aby wygrać?

W akcji „Połączyła ich miłość do kina” biorą udział zarówno pary jak i single. Wystarczy wejść na www.filmowarandka.pl, zarejestrować się i rozwiązać quiz. Jeśli jesteś w szczęśliwym związku, twój partner lub partnerka rozwiązują ten sam quiz. Ci, którzy zadeklarowali się jako single pod koniec quizu zobaczą listę dopasowanych do nich innych użytkowników. Pozostaje jedynie porozmawiać za pośrednictwem chatu na stronie i umówić się na filmową randkę w kinie. Pary, które będą miały 100% wspólnych odpowiedzi w quizie otrzymają 1 bilet gratis. Każdy otrzyma osobno kod, a połączone i okazane w kinie dają jeden bilet prezencie lub zniżki do 70% na ofertę specjalną duet! Wszystkie szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.filmowarandka.pl.

Repertuar dostępny na www.cinema-city.pl

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu