„Heaven in Hell” – przedpremiera w towarzystwie gwiazd w Cinema City Arkadia

9 lutego (czwartek) o g. 18.30 w Cinema City Arkadia odbędzie się specjalne wydarzenie – przedpremierowy pokaz filmu Heaven in Hell połączony ze spotkaniem z aktorami i reżyserem. Magdalena Boczarska, Katarzyna Sawczuk i reżyser Tomasz Mandes po seansie porozmawiają z publicznością, a spotkanie poprowadzi Artur Zaborski.

Heaven in Hell to najnowszy polski film romantyczny, którego bohaterowie wikłają się w związek, który teoretycznie nie powinien się wydarzyć. W wyjątkowym towarzystwie aktorskich gwiazd i reżysera warszawska publiczność będzie miała okazję na dzień przed premierą zobaczyć dzieło i skonfrontować wrażenia podczas rozmów z twórcami. Czwartkowy wieczór koniecznie trzeba spędzić w Cinema City!

O czym jest sam film? Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona jest kobietą sukcesu o ugruntowanej pozycji, matką dorosłej córki, on przystojnym, młodym mężczyzną czerpiącym z życia garściami i żyjącym chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką sprzecznych uczuć, które nią targają: poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Natomiast Maks uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków.

Bilety na seans i spotkanie z twórcami dostępne są na www.cinema-city.pl/heaven-in-hell-spotkanie-z-tworcami.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu