To już pewne – powstanie drugi sezon „Squid Game”!

Squid Game szturmem podbiło Netflixa jesienią 2021 roku i wzbudziło dyskusje. Fani domagali się drugiego sezonu, reżyser nie chciał składać obietnic bez pokrycia, ale wreszcie nadszedł ten dzień!

Netflix potwierdził, że drugi sezon Squid Game dostał zielone światło. Data premiery nie została jeszcze potwierdzona. Reżyser Donghyuk Hwang wystosował także następujące oświadczenie:

Przygotowanie pierwszego sezonu Squid Game zajęło 12 lat. W 12 dni Squid Game stało się najpopularniejszym serialem na Netflixie. Jako scenarzysta, reżyser i producent jestem niesamowicie wdzięczny fanom na całym świecie. Dziękuję, że obejrzeliście i pokochaliście nasze dzieło. Teraz Gihun powróci. Wróci też Lider (Front Man). Nadchodzi drugi sezon. Być może wróci również mężczyzna w garniturze. Poznacie też Cheols, chłopaka Younghee. Wróćcie do nas na kolejną rundę.

Squid Game to historia kilkuset Koreańczyków, którzy próbując uwolnić się z pętli długów i wygrać 456 milionów wonów, zgadzają się na udział w pewnym programie. Mają rywalizować pomiędzy sobą w kilku znanych z dzieciństwa zabawach. Szybko okazuje się, że rozgrywka ma iście zabójczy haczyk.

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu